Renovace

Kvalitní řešení levného tisku.
 
Renovace v prodejne na pockani
 

Specifičnost každé tiskárny

K tomu , aby Vaše tiskárna pracovala co možná nejlépe, každý z našich produktů používá tonerový prášek zvlášť přizpůsobený pro konkrétní typ tiskárny.

Jak funguje toner

Individuálně testované kazety

Všechny námi dodávané tonerové kazety jsou individuálně testované k zaručení vysoké jemnosti písma ,výborné fixace toneru na papír a dokonalé funkce v tiskárně je otestování každého jednotlivého výrobku. Tuto kontrolu provádíme u všech kazet s novými hlavními komponenty (válec, tonerový prášek atd.). Obdobná kontrola je prováděna i u inkoustových kazet obsahující tiskovou hlavu.

Repasované, ekonomické a ekologické kazety

Sběrem a recyklací použitých kazet aktivně přispíváme k ochraně životního prostředí. Po roztřídění, překontrolování a přepracování Vám můžeme nabídnout cenu za vytištěnou stránku až o 30% levněji. Jak dobře se tu snoubí ekologie s ekonomií!

Proč renovovat?

Zde uvádíme několik důvodů proč používat renovované tonerové nebo inkoustové kazety. Cartridge
  • Ušetříte minimálně 50 % z ceny nové kazety
  • Nepotřebujete-li šetřit peníze, určitě tím ušetříte životní prostředí
  • Renovované kazety vytisknou stejný počet stran v obdobné kvalitě jako originální kazety
  • Jestliže opravdu nechcete používat renovované kazety, přineste alespoň svoje prázdné kazety k odborné likvidaci. Za některé tonerové kazety dostanete až 100 Kč

Záruky

Poskytujeme 100% záruku na repasované tonerové a inkoustové kazety až do jejich úplného vypotřebování, stejně tak na materiál použitý pro renovaci Vaší tonerové nebo inkoustové kazety v délce jeden rok. Na originální spotřební materiál je záruka 3 roky. (Záruka se nevztahuje na zaschnutí trysek inkoustových hlav.)

 
 
Copyright © 2002 - 2017 Alfacom Czech s.r.o.